Выставка WKC Installer 5.0, Киев

Период проведения выставки:
20—20 октября 2023

Место проведения:
Киев, Online

Организатор:
WKC Installer 5.0 - це захід, орієнтований на дилерів та інсталяторів, на якому основна увага буде зосереджена на ключових аспектах роботи кожного фахівця з віконних інсталяцій, які ми називаємо "трьома китами".

Проєктування | Цифровізація | Монтаж:

Проєктування: На цьому етапі буде розглянуто правильний підхід до проєктування та вибір оптимального програмного забезпечення. Ми дізнаємось, як цей процес відбувається в Україні та які практики застосовуються в Європі.

Цифрові інструменти та рішення: Учасники отримають інформацію про цифрові інструменти та професійне програмне забезпечення. Також поговоримо про державну програму "єВідновлення".

Монтажні вузли: Розглянемо всі необхідні складові для здійснення ідеальної інсталяції вікон.

Круглий стіл з ТОП-дилерами віконного ринку України:

На цьому заході відбудеться круглий стіл з участю провідних дилерів віконного ринку України. Ми обговоримо життя віконного дилера, аналіз ринкової кон’юнктури, професійні принципи, стикаючись із проблемами та розглядаючи перспективи розвитку.

WKC Installer 5.0 - це найкраща можливість для вас оновити свої знання, обмінятися досвідом та знайти відповіді на всі ваші питання щодо віконних інсталяцій. Не пропустіть цей важливий захід!

Новости связанные с выставкой

Другие выставки компании

Еще выставки

Які вікна будуть стійкі до вибуху