Выставка MADE expo 2025, Милан

Период проведения выставки:
19—22 ноября 2025

Место проведения:
Милан, Fiera Milano

Организатор:
MADE expo - міжнародна виставка будівельної промисловості Італії. Відбуваючись на насиченій програмі конференцій та зустрічей, MADE expo надає учасникам можливість ознайомитися з найактуальнішими продуктами та рішеннями, спрямованими на поєднання естетики архітектури з енергоефективністю та комфортом, враховуючи зростаючі кліматичні виклики та вимоги щодо проектування та будівництва.

Серед представлених на виставці розділів "Building Envelope" виокремлюються продукти та рішення, спрямовані на покращення функціональності та естетики будівельних об'єктів. Вони включають вдосконалення світильників та меблів, вікон та дверей, розробку фасадів та покрівель, постачання компонентів та аксесуарів, а також пропонують інноваційні верстати для виробництва дверей і вікон, рішення для скла, ролетів, систем затінення та автоматизації, а також засоби зовнішнього захисту від сонця та комах.

У 2023 році MADE expo зібрала 701 компанію з 29 країн, створивши цінні партнерства та проведучи понад 100 конференцій, семінарів і основних доповідей.

Другие выставки компании

Еще выставки

Ролети з теплим коробом GANT